Malířské práce Malířské práce

Malířské práce

Malování pokojů, bytových i nebytových prostorů, malování interiérů na klíč

Provádíme malování interiéru i exteriéru dle přání zákazníka - vymalujeme pokoje, byty, kanceláře, schodiště, chodby, stravovací zařízení, garáže, sklepní prostory a další. Využíváme vzorkovníky RAL.
Malování provádíme jak barvami tuzemských, tak i zahraničních výrobců za pomoci nejmodernějších malířských potřeb. Používáme nejrůznější klasické i nové malířské techniky. Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější řešení.

Malování bytů a pokojů

S malováním interiérů - pokojů i celých bytů máme bohaté zkušenosti, na základě kterých si Vám dovolujeme nabídnout i poradenství při výběru a kombinaci odstínů. Při malování pokojů nebo bytů používáme barvy tuzemské i zahraniční výroby. V maximální míře dodržujeme technologické postupy pro jednotlivé barvy což je základem kvality námi provedené práce. Vymalujeme pro Vás byt, dům, kancelář i jakýkoliv jiný prostor.

Malování exteriérů

Provádíme malování střech, nátěry fasád a další venkovní malby. U exteriérů je důležité zvolit barvu, která ladí s okolím. Na základě zkušeností nabízíme odborné poradenství při výběru vhodného barevného odstínu i vhodné a kvalitní exteriérové barvy.

Malířské práce Liberec

Kvalitní a profesionální malířské práce za rozumné ceny provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. Vždy se snažíme doporučit to nejlepší, dle vašich finančních možností. Zaručujeme vysokou kvalitu provedené práce a vybraného materiálu. Pokud si s barvou a štětcem nevíte rady, nebo pouze nemáte čas, kontaktujte nás.