Natěračské práce Natěračské práce

Natěračské práce

Nátěry dveří, oken, podlah, střech, dřevěných plotů a další speciální nátěry

Provádíme veškeré natěračské práce na stavbách, v interiérech, bytech, ocelových a dřevěných konstrukcích, budovách, výrobních halách i v terénu. Nástřiky, nátěry a malby aplikujeme na konstrukce výrobcem doporučenými postupy, ze žebříků, vysokozdvižných plošin, nebo z lešení.
Provádíme nátěry dřeva, nátěry kovů, nátěry pozinkovaného plechu, stříkání radiátorů, nátěry dřevěných podlah a betonů a třeba i protipožární nátěry.

Natřeme vše, na co si vzpomenete!

Natíráme kvalitně a profesionálně se zárukou dlouhé životnosti. Velkým zakázkám se věnujeme stejně precizně jako malým. V interiéru natíráme kuchyňské linky, topení, zárubně, okenní rámy, podlahy apod. V exteriéru obnovíme ploty, fasády, bazény, altány, verandy, zimní zahrady, okapy – vše, co je z kovu, betonu nebo dřeva. Používáme osvědčené materiály i novinky, které máme předem vyzkoušené. Zákazníkům pomůžeme vybrat z pestré škály natěračských barev, laků a lazur, které náš trh nabízí.

Natěračské práce Liberec

Kvalitní a profesionální natěračské práce za rozumné ceny provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. Vždy se snažíme doporučit to nejlepší, dle vašich finančních možností. Zaručujeme vysokou kvalitu provedené práce a vybraného materiálu. Pokud si s barvou a štětcem nevíte rady, nebo pouze nemáte čas, kontaktujte nás.