Tapety do bytu Tapety do bytu

Tapety do bytu

Standardními nebo designovými tapetami ozdobíme Vaše zdi.

Potrpíte si na originalitu? Chcete se v interiéru cítit dobře? Zapomeňte na jednobarevné stěny bez nápadu a nechte si je moderně, stylově a osobitě vyzdobit tapetami.
Vytapetujeme vám byt, dům, kanceláře i obchodní prostory. Tapety se hodí všude. Pokud již máte tapety vybrané, objednejte si naše odborné služby a přikročte s námi k tapetování.

Tapetování

Plastické vzory a fascinující barevnost tapet přinášejí nové možnosti výtvarného pojetí interiéru. Soudobé tapety přináší vyšší kvalitu, ale také širší uplatnění. Jako základ u soudobých tapet je používán papír, polyetylénová pěna, nebo vláknitá buničina. Pěna i buničina posunuly kvalitu tapet výrazně dopředu. Zvýšila se jejich tvarová stálost a při lepení se nesrážejí. Výborně tlumí hluk a dokáží překrýt i drobné trhliny na stěně.
Před samotnou aplikací tapet provádíme dokonalou přípravu podkladu pod tapety stěrkovou hmotou, broušením s následnou penetrací, tím vytvoříme dokonale rovný povrch. Všechny fáze tapetovacích prací provádíme s maximální pečlivostí s cílem dosáhnout dokonalý výsledek, jak ve spojování jednotlivých pruhů, tak v perfektním zařezávání tapet ke stavebním prvkům a ostatním detailům interiéru jako jsou okna, zárubně, schody, pevně zabudované zařizovací předměty nebo vystupující stavební prvky.

Tapetářské práce Liberec

Kvalitní a profesionální tapetářské práce za rozumné ceny provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. Vždy se snažíme doporučit to nejlepší, dle vašich finančních možností. Zaručujeme vysokou kvalitu provedené práce a vybraného materiálu. Pokud si s tapetami nevíte rady, nebo pouze nemáte čas, kontaktujte nás.