Zednické práce Zednické práce

Zednické práce

Upravím stěny pomocí štuku nebo malířské stěrky

Ne každá zeď je zcela bez nerovností, aby byla vhodná bez dalších úprav k malování či lepení tapet. Kvalitní štuk provedený rukou zručného štukatéra dovede proměnit i nejhorší křivou a rozpraskanou zeď plnou děr a fleků na krásnou hladkou jednolitou plochu. Štuky to ale nejsou jen velké rovné plochy, ale lze s nimi vyčarovat i plastické prvky, které dovedou proměnit interiér v opravdu reprezentační místnost.

Štukování stěn

Provádíme štukování a stěrkování stěn v panelových i cihlových domech osvědčenými materiály. Ať už se jedná o rekonstrukci starých bytů, nebo novou výstavbu, vždy připravíme zeď před malováním tak, aby zkušený malíř neměl kromě aplikace barvy se stěnou již žádnou další práci.

Stěrkování

Z panelů či zdiva odstraníme staré tapety, opravíme největší nerovnosti  a praskliny omítkovou směsí, naneseme první vrstvu stěrky, kterou vyrovnáme hrubší nerovnosti. Pak druhou vrstvou stěrky vytvoříme dokonale hladký povrch, který po zaschnutí ještě jemně přebrousíme. Velké nerovnosti, jako jsou například stykové hrany špatně sesazených panelů, roztáhneme do ztracena, aby nebyly na první pohled vidět.

Zednické práce Liberec

Přípravné zednické práce před malováním za rozumné ceny provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. Vždy se snažíme doporučit to nejlepší, dle vašich finančních možností. Zaručujeme vysokou kvalitu provedené práce a vybraného materiálu. Pokud si s přípravnými pracemi nevíte rady, nebo pouze nemáte čas, kontaktujte nás.